Архивные проекты

 • SUPERHERO

  27 вересня р – 14 жовтня 2016 р.

  З 27 вересня по 14 жовтня у Національній академії мистецтв України проходитиме виставка  SUPERHERO, в якій візьмуть участь українські та американські сучасні художники: Мел РамосВіктор Сидоренко та ВалентинПопов.

  Роботи відомих художників у спільній виставці об'єднала тема дослідження культових персонажів. 

 • Культурна дипломатія і сучасне мистецтво/Відкрита дискусія

  15 вересня 2016 р.

  Темою для обговорення участників дискусії стане роль культурної дипломатії у створенні міжнародного іміджу України. Зокрема, успішним прикладом стала виставка відомого українського сучасного художника Віктора Сидоренко, яка проходить протягом червня-жовтня у Центрі Вудро Вілсона у Вашингтоні. Вперше митець з України представив свій проект "Пам'ять про несвідоме" у Центрі Вудро Вілсона, який є одним з провідних аналітичних центрів світу.

 • Пам'ять про несвідоме

  8 червня р – 1 жовтня 2016 р.

  8-го червня 2016 року у Центрі Вудро Вілсона у Вашингтоні відбулося відкриття виставки Віктора Сидоренка, відомого українського сучасного художника, директора Інституту проблем сучасного мистецтва НАМ України. Проект проходить за підтримки Інституту Кеннана при Центрі Вудро Вілсона та Міністерства закордонних справ України, що є прикладом плідної форми культурної дипломатії між Україною та Сполученими Штатами Америки.

 • Генотип вольності

  27 травня р – 30 червня 2016 р.

  Виставка Івана Марчука “Генотип Вольності”, що тріумфально простує країною, повертається до Києва! Цього разу геніальний майстер представить свої роботи в унікальному арт-хабі, що об’єднає видатні вітчизяні досягнення сучасного мистецтва, архітектури, дизайну і кулінарної майстерності.

 • Кар'єра художника в США

  11 травня 2016 р.

  Спікери ділитимуться досвідом розвитку своєї кар'єри в креативній індустрії Америки, обговорюючи факти та згадки з власного творчого шляху і життя.