Було зроблено помилки

10 сентября   – 1 ноября 2015 г.

“Було зроблено помилки” (“Mistakes Were Made”)­ виставковий проект в Інституті Проблем Сучасного Мистецтва, організований художником і дослідником Джоном Міллером та художницею Аурою Розенберг в рамках Школи реалізму Київської Бієнале 2015 http://theschoolofkyiv.org/.

Джон Міллер у своїх картинах, об’єктах та текстах працює із бажаннями соціуму та критикує їх за допомогою метафор. Аура Розенберг у своїй практиці працює з темами тілесності, сексуальності, гендеру.

Виставка “Було зроблено помилки” включає роботи художників різних поколінь, з якими Джон Міллер та Аура Розенберг співпрацювали в минулому або з ким вони й досі підтримують діалог. Представлені на виставці картини, фотографії та відео працюють з відчуттями тривоги, які Розенберг та Міллер приписують складним процесам репрезентації реальності.

Назва проекту передбачає собою опис різних видів дискомфорту чи труднощів ­ наприклад, під час спроби встановлювати різні типи відносин, або створювати точне зображення, або відсікати від художньої роботи її ширший контекст. До проекту в Інституті Проблем Сучасного Мистецтва, що відбудеться в рамках Київської Бієнале було залучено ряд українських авторів.

Інститут Проблем Сучасного Мистецтва НАМ України
вул. Щорса 18 Д
Відкриття: четвер, 10.09.2015, 19-00

Період проекту: 10.09.2015-1.011.2015
Вхід вільний, Пн-Сб, 11:00-19:00, Вс вихід

Серед партнерів проекту:

Artcult Foundation
Терещінківський Фонд
BuyArt Gallery
та інші партнери Біенале