Презентація каталогу проекту Big Circle

14 вересня о 16:00 у Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться презентація каталогу «Big Circle. Проект міжнародної колаборації у сфері сучасного безпредметного мистецтва».

11 сентября 19

Видання дає змогу скласти всебічне уявлення про сучасне безпредметне мистецтво і вмістило роботи більше 70 художників з понад 20 країн, що були представлені в проекті ВЕЛИКЕ КОЛО, який стартував у ЦСМ М17 04 липня і завершується 15 вересня.

Проект «Велике Коло» вперше в Україні об'єднав в одному просторі та представив у ЦСМ М17 виставки провідних у цій мистецькій сфері незалежних художніх ініціатив/проектів/арт-центрів з України, Австралії, Бельгії, Італії, Франції, Німеччини, Великої Британії, Данії та США. Каталог до нього – ексклюзивний на сьогодні факт картографування практик сучасного безпредметного мистецтва світу.

У день презентації каталог можна буде придбати та підписати у членів художнього об’єднання KNO | Kyiv Non Objective. 

Презентацію каталогу відбудеться 14 вересня о 16:00 в Центрі сучасного мистецтва М17 (вул. Антоновича 102/104). Вхід вільнийПроект

БОЛЬШОЙ КРУГ

4 июля   – 15 сентября 2019 г.

"Большой Круг" - международный мультиекспозицийний проект, который представляет независимые художественные объединения и проекты non-objective art со всего мира.